REKLAMA
Znaleziono 1705 wyników
Na Podkarpaciu trwa budowa najdroższego i najbardziej spektakularnego odcinka S19 Via Carpatia [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Na Podkarpaciu trwa budowa najdroższego i najbardziej spektakularnego odcinka S19 Via Carpatia [FILMY]
W południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim, na odcinku drogi ekspresowej S19 Babica–Jawornik trwa budowa najwyższej estakady w Polsce. Konstrukcja ES-26 osiągnie ponad 80 metrów wysokości i stanie się kluczowym elementem trasy Via Carpatia, łączącej północ i południe Europy. Dzięki nowej infrastrukturze poprawi się bezpieczeństwo ruchu, skróci czas przejazdu oraz zwiększy się przepustowość transportowa w południowej części Podkarpacia. Zakończenie inwestycji o wartości 1,25 mld zł zaplanowano na wrzesień 2026 roku.
Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otwiera pierwszy sklep w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Znana niemiecka sieć dm-drogerie markt otwiera pierwszy sklep w Opolu
Już w najbliższy czwartek, 11 maja o godzinie 9:00 swoje drzwi dla klientów otworzy pierwsza drogeria dm w Opolu, zlokalizowana w Centrum Handlowym Karolinka, przy ulicy Wrocławskiej 152/154. W dniach 11 i 13 maja na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji. Choć w dm obowiązuje trwała, zawsze korzystna cena, z okazji otwarcia detalista zaplanował 15% rabatu powitalnego na całe zakupy oraz prezent – żel pod prysznic marki własnej Balea z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Polski. Rabat obowiązuje do 17 maja.
Europejskie fundusze napędzają transformację polskiej gospodarki wodnejartykuł
Pokaż artykuł
Europejskie fundusze napędzają transformację polskiej gospodarki wodnej
Dzięki środkom europejskim polska gospodarka wodna przechodzi największą modernizację w swojej historii. Inwestycje warte miliardy złotych chronią mieszkańców przed powodziami i suszami, zwiększają bezpieczeństwo regionów nadrzecznych oraz tworzą solidne podstawy dla długofalowego rozwoju gospodarczego - na skalę, która bez wsparcia Unii Europejskiej byłaby niemożliwa.
[Wrocław] Magistrat szuka firmy, która zabezpieczy dziurę przy Stadionie Miejskimartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Magistrat szuka firmy, która zabezpieczy dziurę przy Stadionie Miejskim
Zabezpieczy ściany wykopu, zbuduje ogrodzenie, wykona plantowanie terenu - takie zadania czekają zwy...
[Gliwice] Budowa DTŚ ma ruszyć latemartykuł
Pokaż artykuł
[Gliwice] Budowa DTŚ ma ruszyć latem
Przygotowania do budowy pierwszego gliwickiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej zbliżają się do fi...
[śląskie] Bielsko-Biała: dziś rusza kolejny etap remontu ul. Lwowskiejartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Bielsko-Biała: dziś rusza kolejny etap remontu ul. Lwowskiej
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że Wykonawca remontu ulicy Lwowskiej na odcinku od u...
[śląskie] Ostatnie prace przy budowie Europy Centralnej w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Ostatnie prace przy budowie Europy Centralnej w Gliwicach
Prace przy budowie centrum handlowego Europa Centralna znajdują się na ostatniej prostej. 14 wrześni...
[Wrocław] KOGENERACJA wspiera mieszkańców Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] KOGENERACJA wspiera mieszkańców Wrocławia
Miasto Wrocław i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. podpisali 6 maja br. porozumi...
[Lublin] Rozpoczęła się budowa ul. Poligonowejartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Rozpoczęła się budowa ul. Poligonowej
Dziś rozpoczął się zasadniczy etap budowy ul. Poligonowej do węzła Jakubowice. Jest to trzeci realiz...
[Wrocław] MOYA wybuduje stację paliw na Maślicachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] MOYA wybuduje stację paliw na Maślicach
Ta informacja z pewnością ucieszy wielu zmotoryzowanych mieszkańców pólnocno-zachodniej części Wrocł...
[Wrocław] Kolejne Mercedesy we wrocławskiej komunikacji miejskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kolejne Mercedesy we wrocławskiej komunikacji miejskiej
MPK Wrocław podpisało umowę z konsorcjum firm EvoBus Poland i Mercedes-Benz na dostawę nowych autobu...
Wrocław: Osiedle w Leśnicy od poznańskiego dewelopera będzie większeartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Osiedle w Leśnicy od poznańskiego dewelopera będzie większe
Firma Adverteam Group próbuje po raz drugi uzyskać pozwolenie na rozbiórkę i budowę przy ulicy Brzez...
Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych zbuduje mieszkania przy wschodniej granicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych zbuduje mieszkania przy wschodniej granicy Wrocławia
Nowe osiedle powstanie przy ulicy Strachocińskiej na Wojnowie, tuż przy rondzie ks. Jerzego Popiełus...
[Chorzów] Co dalej ze Stadionem Śląskim? Zmiany w projekcie zadaszeniaartykuł
Pokaż artykuł
[Chorzów] Co dalej ze Stadionem Śląskim? Zmiany w projekcie zadaszenia
Omówieniu problemów związanych z modernizacją Stadionu Śląskiego poświęcone było posiedzenie Komisji...
City Logistics Park Poznań Iinwestycja
Pokaż inwestycję
City Logistics Park Poznań I
Poznań, Janikowska
Neonoveinwestycja
Pokaż inwestycję
Neonove
Warszawa, Męcińska 10/14
ATAL Nova Obozowainwestycja
Pokaż inwestycję
ATAL Nova Obozowa
Kraków, Obozowa
ATAL Ruczajinwestycja
Pokaż inwestycję
ATAL Ruczaj
Kraków, Obozowa
metraże
30 - 83 m2
zakres cen
od 438 762 zł
W centrum Warszawy powstaje VIBE, pierwszy w Polsce biurowiec z muzycznym DNA [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy powstaje VIBE, pierwszy w Polsce biurowiec z muzycznym DNA [FILM + ZDJĘCIA]
Powstający w biznesowym centrum Warszawy (u zbiegu ulic Towarowej i Kolejowej na warszawskiej Woli), biurowiec VIBE, najnowsza inwestycja Ghelamco, jako pierwsza w Polsce otrzyma własną, dźwiękową tożsamość. Jej skomponowanie deweloper powierzył uznanemu polskiemu kompozytorowi – Wojciechowi Urbańskiemu. Pierwszy w Polsce biurowiec z muzycznym DNA dostarczy przyszłym najemcom 15 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej.
Na warszawskiej Woli powstaje VIBE, pierwszy w Polsce biurowiec z muzycznym DNA [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Na warszawskiej Woli powstaje VIBE, pierwszy w Polsce biurowiec z muzycznym DNA [FILM + WIZUALIZACJE]
Powstający w biznesowym centrum Warszawy (u zbiegu ulic Towarowej i Kolejowej na warszawskiej Woli), biurowiec VIBE, najnowsza inwestycja Ghelamco, jako pierwsza w Polsce otrzyma własną, dźwiękową tożsamość. Jej skomponowanie deweloper powierzył uznanemu polskiemu kompozytorowi – Wojciechowi Urbańskiemu. Pierwszy w Polsce biurowiec z muzycznym DNA dostarczy przyszłym najemcom 15 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej.
REKLAMA